Hotel Management

Sprawimy, że Twój hotel rozkwitnie na nowo! Zoptymalizujemy koszty i zmaksymalizujemy przychody Twojego obiektu!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży hotelarskiej w Polsce, oferujemy Państwu usługi zarządzania obiektami hotelowymi i gastronomicznymi.

Bazując na długoletnim doświadczeniu naszych ekspertów i ich wiedzy w zakresie funkcjonowania hoteli i całej branży HoReCa zapewniamy hotelom nowy start.
Oferujemy Państwu profesjonalny management obiektów hotelowych. Z naszą pomocą zoptymalizują Państwo przychody i koszty hotelowe bez negatywnego wpływu na poziom obsługi gości.

Usługa zarządzania hotelem skierowana jest do tych inwestorów i właścicieli, którzy nie mają doświadczenia w prowadzeniu hotelu lub nie chcą samodzielnie zarządzać swoim obiektem, a jednocześnie, pragną osiągać wysokie wyniki sprzedaży i funkcjonować na poziomie najlepszych europejskich hoteli.

Oferujemy usługi konsultingowe i menagmentowe dla obiektów indywidualnych, resortów i obiektów typu condo.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy pracy nad ponad 100 projektami hotelowymi w całej Polsce gwarantujemy naszym klientom najwyższą jakość usług doradczych.

Naszym klientom proponujemy również usługi doradztwa i wsparcia podczas całego procesu inwestycyjnego. Od wyboru oprogramowania poprzez zatrudnienie kadry i preopenig do samego otwarcia. Nasze usługi zarządzania i doradztwa kierujemy do nowopowstajacych obiektów hotelowych, jak i tych już działających.