Sprzęt komputerowy i fiskalny

Prowadzenie własnego biznesu to nie lada wyzwanie, a kluczem do sukcesu jest nie tylko sprawne zarządzanie, ale także niezawodny sprzęt i aplikacje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Rozwiązania POS

POS firmy FEC to rozwiązanie ALL-IN-ONE (wszystko w jednym) wyposażone w responsywny ekran dotykowy rezystancyjny lub pojemnościowy oraz wbudowany komputer bazujący na procesorach Intel serii Atom, Celeron oraz Core.

Cena 3599 netto

Drukarki bonowe

SAM4s Ellix 30 to drukarka niefiskalna, która została skonstruowana z myślą o pracy w gastronomii. Wyposażona w głośnik, sygnalizuje wydrukowanie nowego bonu charakterystycznym dźwiękiem. Drukarka ta umożliwia wydruk z prędkością do 18 cm/s, a wbudowany obcinacz papieru ułatwia odrywanie kolejnych zamówień. Wyposażona w trzy porty komunikacyjne: USB, RS-232 oraz LAN umożliwia podłączenie do każdego urządzenia zewnętrznego.

Cena 790 netto

Mobilne kasy fiskalne

Wrzuć ją do teczki lub wsadź do kieszeni. To najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty.
Teraz dodatkowo została wyposażona w bezprzewodowe interfejsy komunikacyjne. Do wyboru użytkownika jest moduł WiFi/Bluetooth lub modem GPRS.

Cena 1499 netto