System YIELD EXPRESS w programie hotelowym SIHOT

Efektowne wdrażanie stawek BAR w oprogramowaniu hotelowym SIHOT

Moduł SIHOT.Yield│Express efektywnie zarządza stawkami BAR w odniesieniu do obłożenia. Możesz oferować niskie stawki BAR do relatywnie wysokiego procentu zajętości poza sezonem. Jednak w okresach o tradycyjnie wysokim obłożeniu oferujesz tylko wysokie stawki. Jednocześnie dodaj ograniczenia do poziomu BAR, takie jak wymóg minimalnej długości pobytu lub zasady nie przybywania lub wyjazdu.

Funkcje SIHOT.YIELD | EXPRESS

SIHOT.Yield│Express używa różnych stawek BAR o różnych poziomach szybkości. Stawki te są wprowadzane do programów, które określają, który poziom stawek jest stosowany do określonego procentu zajętości.
Można ustanowić różne schematy dla różnych pór roku, okresów świątecznych, targów i wystaw itp., Więc gdy spodziewane jest wysokie obłożenie, można przesuwać wyższe poziomy Kalendarz YIELD określa schemat obowiązujący każdego dnia.
Możesz na przykład zastosować jeden schemat przez cały sezon, a następnie zmienić poszczególne dni w sezonie. Każde zapytanie o rezerwację i zapytanie wyświetli wtedy stawkę BAR na schemacie przypisanym do daty przyjazdu zgodnie z aktualnym procentem zajętości.

Zalety SIHOT.YIELD | EXPRESS

Łatwe dostosowanie do potrzeb Twojego obiektu.

Łatwe zerowanie stawek.

Efektywna obsługa stawek BAR w odniesieniu do obłożenia.