Konferencje i bankiety w oprogramowaniu hotelowym SIHOT

Z modułem SIHOT. C&B, każdy event będzie niezwykły i perfekcyjnie dopracowany.

Funkcje SIHOT.C&B

SIHOT.C&B jest idealnym dodatkiem do SIHOT.PMS. Pozwala efektywnie zarządzać wydarzeniami i uzyskać maksymalne obłożenie w obiektach konferencyjnych i bankietowych.

SIHOT.C&B umożliwia Twojemu obiektowi na organizowanie eventów w ramach tego samego łatwego w obsłudze systemu, który zarządza twoimi pokojami gościnnymi. Bezpośrednie powiązanie rezerwacji pokoi z organizowanym wydarzeniem zapewnia, że ​​wszystkie działy są na bieżąco aktualizowane.Konferencja czy seminarium może zająć jedno pomieszczenie i zamówić jedną przerwę na kawę. Większe wydarzenia mogą zajmować kilka sal bankietowych i wymagać różnych usług każdego dnia.

Dzięki SIHOT.C&B spełnisz wszystkie wymagania swoich Gości.Informacja o stawkach zawsze pokazuje aktualne dane o przychodach. Oferty i potwierdzenia są generowane szybko dzięki wstępnie zdefiniowanym szablonom i mogą być szybko wysłane. Wraz z wszelkimi innymi dokumentami lub korespondencją są one bezpośrednio dołączane do rezerwacji i zawsze są pod ręką.Każdy dział hotelu otrzymuje kompletną kartę funkcyjną lub raport z wymaganych usług. Wszystkie szablony można łatwo dostosować do wymagań hotelu. Tygodniowy plan zapewnia wszystkim działom jasny przegląd nadchodzącego tygodnia.

Zalety SIHOT.C&B

Profesjonalna sprzedaż z łatwym i szybkim dostępem do wszystkich obiektów.

Uproszczone procedury rezerwacji dzięki inteligentnemu ustawieniu wstępnemu.

Oszczędność czasu dzięki łatwo generowanym umowom.

Skuteczna komunikacja ze wszystkimi działami.