Kompleksowy serwis 24h

Służymy Tobie pomocą 24 godziny na dobę.

Team Viewer

Oprogramowanie narzędziowe przeznaczone do zdalnego kontrolowania systemu operacyjnego poprzez Internet bez konieczności instalacji serwera lub klienta w pamięci masowej komputera. Użytkownik za pomocą programu może między innymi: przenosić dane, prowadzić czaty, wirtualne szkolenia, pokazy prezentacji na żywo odtwarzanych bezpośrednio z komputera klienta oraz zarządzać serwerem bazującym na platformie Windows.

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE SERWISOWE

[contact-form-7 id=”1606″]

„Szczegóły tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest już szczegółem”

Począwszy od profesjonalnej koncepcji, poprzez doradztwo organizacyjne, pomoc w konfiguracji danych podstawowych, aż po szkolenie i instalację – jesteśmy gotowi pomóc od samego początku. SIHOT to wysoce konfigurowalny system hotelowy, dostosowujący się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Bazując na modułowej strukturze pakietu produktów, jesteśmy w stanie zaoferować dokładnie to czego potrzebujesz. Ponadto nasz zespół programistów specjalizuje się w projektach dostosowanych do potrzeb klienta.

Najnowsze interfejsy łączą system hotelowy SIHOT.PMS z wszystkimi typowymi aplikacjami, od prostych PABX do systemów zarządzania energią, rezerwacji internetowych i zewnętrznej rachunkowości. SIHOT łączy! Tworzenie dokumentów do druku jest elastyczne i można je dostosować do dowolnego projektu korporacyjnego.