System YIELD w programie hotelowym SIHOT

Odpowiednia cena we właściwym czasie dla odpowiedniego gościa!

SIHOT.YIELD

To rozwiązanie, które pomaga zoptymalizować przychody dzięki systematycznemu podejściu dostosowanemu do potrzeb konkretnego obiektu hotelowego.

Zintegrowane z bazowym systemem SIHOT.PMS obliczenia są zawsze oparte na aktualnych danych i wymagają niewielkiego, jeśli w ogóle, ręcznego wprowadzania danych. Szczegółowe dane i wykresy zapewniają dogłębną znajomość wzorców zachowania rezerwacji.

Możliwe jest ustalanie celów sprzedażowych przy określonym budżecie, taka funkcja umożliwia śledzenie wyników poszczególnych segmentów obiektu z miesiąca na miesiąc.

Wzory rezerwacji

 

SIHOT.Yield analizuje zachowanie rezerwacji w oparciu o wiele różnych parametrów. Złożone algorytmy obliczają przewidywane poziomy zajętości za pomocą danych zebranych z przeszłości. SIHOT.Yield podaje następujące dane, na podstawie których podejmowane są decyzje o przychodach.

Najlepsza dostępna cena

 

Stawki BAR są integralną częścią SIHOT. Yield. Na podstawie obliczeń rentowności, SIHOT sugeruje najbardziej odpowiednie poziomy szybkości dla każdego dnia. Możesz użyć statusu planowania, aby sprawdzić i dostosować stawki według własnego uznania przed przeniesieniem ich do systemu na żywo.

Minimalne stawki

 

Najniższa stawka, jaką można zaoferować w danym dniu, jest określona przez stopę procentową. SIHOT. Yield automatycznie zamyka wszystkie podatne stawki, które są poniżej tej minimalnej stawki. Informacja o stopie natychmiast odzwierciedla sytuację, zapewniając, że nie są oferowane żadne stawki poniżej minimum.

Zalety SIHOT.YIELD

W pełni zintegrowany system zarządzania przychodami.

Optymalizacja przychodów po uzasadnionych sugestiach dotyczących stawek.

Elastyczne strategie stóp według potrzeb.

Wszechstronna analiza wzorców rezerwacji.

SIHOT.BAR w zestawie.

Wprowadzanie ręczne zredukowane do minimum.