NOT7.PL

Z naszą pomocą zostaniesz liderem branży HoReCa. Nowe technologie przeniosą Twój biznes na wyższy poziom.

NOT7.PL od 2008 roku jest generalnym dystrybutorem systemu hotelowego SIHOT w Polsce. Firma specjalizuje się w dostarczaniu oraz wdrażaniu rozwiązań informatycznych dla obiektów hotelowych, gastronomicznych oraz SPA. Nasze doświadczenie to 10 lat dostarczania kompleksowych rozwiązań IT dla hotelarstwa, szkoleń pracowników i efektywnego serwisu.

Program hotelowe SIHOT z sukcesami wdrażamy w hotelach w całej Polsce. Dzięki wieloletniej obecności na rynku NOT7.PL oferuje najwyższy poziom usług informatycznych i konsultingowych w zakresie organizacji i zarządzania obiektami hotelowymi, SPA i gastronomicznymi.

Zespół NOT7.PL przeprowadza kompleksowe wdrożenia systemu hotelowego zarówno dla nowo powstających obiektów jak i tych już obecnych na rynku hotelarskim. Nasi specjaliści IT nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach z branży HoReCa zarówno w Polsce jak i za granicą. W branży hotelarskiej działamy od kilkunastu lat, a zebranym doświadczeniem dzielimy się z naszymi klientami zapewniając im kompleksową pomoc przy otwieraniu nowych obiektów i usprawnianiu już istniejących.

Do kogo skierowana jest oferta NOT7.PL ?

• Nowo otwierających się obiektów hotelowych i gastronomicznych
• Hoteli, które chcą usprawnić zarządzanie hotelem za pomocą nowych technologii
• Dotychczasowych użytkowników programu hotelowego SIHOT, którzy szukają efektywnego serwisu

Nasi obecni klienci to zarówno duże resorty wypoczynkowe, obiekty condo, kameralne hotele jak i restauracje.

Jesteśmy certyfikowanymi specjalistami we wdrażaniu, szkoleniu i serwisowaniu systemu hotelowego SIHOT, dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu nasza firma jest najlepszym możliwym wyborem dla klientów chcących prostego i efektywnego zarządzania obiektem hotelowym i restauracją.

Misja NOT7.PL

Misją Not7.pl jest wprowadzanie klientów w świat innowacyjnych rozwiązań dla branży HoReCa. Według nas przyszłość hotelarstwa i gastronomi to nowe technologie i zaawansowane systemy informatyczne, które pozwalają hotelarzom i restauratorom spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania Gości.

Nowoczesne programy hotelowe to podstawa skutecznego zarządzania hotelem i restauracją. Właśnie w tym zakresie pomagamy naszym klientom.

Chcemy aby efektowne zarządzanie obiektem hotelowym i gastronomicznym było proste i szybkie, tak abyś całą swoją uwagę mógł poświęcić Gościom.

Dbanie o Twoje potrzeby jest dla nas największym priorytetem.

System hotelowy SIHOT

Zapraszamy do kontaktu z nami!